Gizlilik ve Güvenlik

) Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

-Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Psikoloji Marketi tarafından başka firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

-Psikoloji Marketi bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.

-Üye olurken girilen tüm bilgilere sadece ALICI ulaşabilir ve ALICI değiştirebilir. ALICI üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

2) Kredi Kartı Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

-Psikoloji Marketi, alışveriş sitemizden alışveriş yapan değerli müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

-Satın alma sürecinde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki nokta vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

-Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme, fatura ve teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekârlığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle adres ve telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

 3) E-Posta Güvenliği

Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı bilgilerinizi veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.